menu x

Často kladené dotazy

Často nám pokládáte dotazy ohledně naší práce. V tomto seznamu se můžete podívat na nejčastější otázky a odpovědi.

BUDU PLATIT ZÁLOHU NA VYTVOŘENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK?

Ano, od zákazníků vybíráme standardně 2 000 Kč jako zálohu na vytvoření nových webových stránek.

JAK DLOUHO TRVÁ VYTVOŘENÍ STRÁNEK?

Přesnou dobu nelze určit. Každé stránky vytváříme individuálně a záleží na složitosti. Doba zpracování se prodlužuje například pozdním dodáním obsahu pro webové stránky nebo převodem domény, kterou již vlastníte. Průměrně vytvoříme webové stránky do pěti týdnů od zadání zakázky.

KOLIK STOJÍ PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK?

Zde opět záleží jaké služby si k webovým stránkám objednáte. Za chod webových stránek bez SSL certifikátu si účtujeme 1 300 Kč ročně. První rok máte vše zdarma. Do provozu spadají poplatky za hosting a za prodloužení domény. Více se můžete dozvědět v našem ceníku.

JE MOŽNÉ DODATEČNĚ UPRAVOVAT OBSAH A FUNKCE STRÁNEK?

Ano, obsah stránek můžete díky redakčnímu systému Wordpress upravovat sami. V případě potřeby jsme schopni dodatečně do stránek přidat další funkce a možnosti o které budete mít zájem. Dodatečné úpravy stránek provádíme za 400 Kč za hodinu práce. Také je možné se domluvit na individuálním měsíčním poplatku za správu a pravidelnou údržbu stránek.

ZÁLOHUJETE DATA NA STRÁNKÁCH ZÁKAZNÍKŮ?

Zálohy probíhají každý den. Stránky je možné obnovit ze zálohy až 14 dní zpětně. Díky zálohám nemusíte mít strach o svá data.