menu x

Říkají o nás

O kvalitách našich služeb se můžete přesvědčit v těchto příspěvcích, které napsali naši zákazníci.

 

Jak dobře jsou udělané naše webové stránky, hodnotí naši zákazníci, kteří jsou z nich nadšeni. Stránky jsou čtivé, přehledné. Firmu intersite mohu jen doporučit. Ochotné a vstřícné jednání, rychlá komunikace, dobrá cena. Děkujeme za výborně odvedenou práci.
Ota Seiler
Truhlář
Všem zákazníkům vřele doporučuji společnost Intersite.cz, se kterou jsem nadmíru spokojený. Intersite.cz vytvoří Váš web přesně podle vašich představ a odpovědi na vaše dotazy zašle nejpozději do 24 hodin. S touto spolehlivou společností budete velmi spokojeni!
Bc. Tomáš Vlasák
Fotograf přírody
Jménem školy mohu napsat, že jsme byli velice spokojeni s firmou Intersite.cz, kterou jsme si vybrali pro obnovu našich zastaralých webových stránek. Měli velice  příjemné jednání, respektovali naše požadavky na grafickou podobu webových stránek. Myslím, že přístup  byl profesionální. Navrhli nám redakční systém, který lze snadno spravovat a zařídili převod hostingu.
Mgr. Jana Polnická
Ředitelka ZUŠ F. I. Tůmy
Za prioritu této firmy považuji velmi rychlou komunikativnost, díky níž není žádný problém s následným spravováním stránek. Doporučuji těm, kteří chtějí vytvořit web, aby byli na internetu vidět.
Tereza Marková
Kadeřnice
Tvorba webu, e-shopu a zároveň jejich správa je bezproblémová, rychlá komunikace a řešení požadavků. Celkově naprostá spokojenost.
Ing. Jaroslav Uhlíř
Prodejce jízdních kol
Byli jsme velmi spokojení se službami a konečným zpracováním grafického návrhu svatebního oznámení. Takže velmi doporučujeme a ještě jednou děkujeme.
Michaela Říhová