Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám kvalitní webové stránky na klíč včetně optimalizace pro vyhledávače. Úprava stránek pro mobilní zařízení je samozřejmostí.

Používáme ověřený redakční systém

S redakčním systémem je úprava stránek snadná a pohodlná. Díky němu můžete svoje stránky jednoduše ovládat a spravovat veškerý obsah. Vaše stránky tak budou stále aktuální.

Wordpress patří v současnosti mezi nejlepší a nejpoužívanější redakční systém na světě. Správa stránek postavených na Wordpressu je jednoduchá a intuitivní.

Platba až po dokončení

Po první schůzce vám na email zašleme cenovou nabídku pro váš konkrétní projekt. Za webové stránky zaplatíte až po celkovém dokončení.

Když na stránky opravdu spěcháte

Stránky je pro vás možné vytvořit přednostně za expresní příplatek 1 500 Kč. Za předpokladu, že dodáte včas veškeré podklady, stránky mohou být funkční již za 3 týdny od první schůzky.

Dodatečné úpravy stránek

V případě potřeby jsme schopni dodatečně do stránek přidat další funkce a možnosti o které budete mít zájem. Dodatečné úpravy stránek provádíme za 400 Kč za hodinu práce. Také je možné se domluvit na individuálním měsíčním poplatku za správu a pravidelnou údržbu stránek.

Ceník tvorby webových stránek

Tvorba webových stránek11 000 Kč - 18 000 Kč - individuální nabídka ceny pro každý projekt
Dodatečné práce na stránkách400 Kč / hodina
Provoz webových stránek (Hosting)1 100 Kč / rok
Doména200 Kč / rok
SSL certifikát (Co je SSL certifikát?)690 Kč / rok
Expresní příplatek za rychlé zpracování stránek+1 500 Kč
Převod stránek na jinou doménu1 500 Kč
Multijazyčný web+5 000 Kč