menu x

Tvorba webu Kolín, Kutná Hora a Čáslav

  • 4.3.2015

Když jsem začínal podnikat v oblasti tvorby webových stránek, předpokládal jsem, že budu své služby nabízet v rámci celé České republiky. Technicky není problém vytvořit stránky pro firmu, která má sídlo kdekoli na světě. Proto jsem optimalizaci pro vyhledávače a veškerou propagaci nastavil na celorepublikovou působnost.

Chci webové stránky

Po prvním roce mi připadalo zajímavé, že o mé služby mají zájem převážně podnikatelé z okolí Kutné Hory, Kolína a Čáslavi. Zjistil jsem, že zákazníci vyhledávají ve většině případů někoho ze své blízkosti. Je sice pravda, že je v takovém případě snadná a rychlá komunikace, ale osobních schůzek se zákazníky máme minimum. Většinu záležitostí vyřizujeme přes emaily nebo telefon. Proto si myslím, že není nutné vytvářet stránky pouze pro místní podnikatele. V tomto ohledu jsem se však musel přizpůsobit poptávce.

Nyní tedy nabízím tvorbu stránek, eshopů nebo grafických návrhů především pro podnikatele z Kolína, Kutné hory a Čáslavi. Do budoucna plánuji začít své služby nabízet také v Pardubicích, Uhlířských Janovicích nebo v Poděbradech. Výběr vhodných měst je poměrně klíčový. Sleduji konkurenci a také poptávku po tvorbě stránek v těchto oblastech.

Tvorba www stránek

Provádíme kompletní tvorbu webových stránek. Naše služby jsou vhodné pro malé a střední podnikatele.